CERE OFERTA
× CarpatGuard OFERTĂ aprilie PAZĂ CU AGENȚI MONITORIZARE VIDEO SISTEME VIDEO INTERVENTIE RAPIDA CLIENTI CONTACT
Agenti Paza Agenti Paza

VINO ALATURI DE NOI!

De 15 ani in fiecare zi, colegii nostri fac diferenta in vietile clientilor CARPAT GUARD.

Intotdeauna ii cautam pe cei mai buni care sa se alature echipei noastre.

Daca vrei sa faci parte din echipa Carpat Guard si iti dorest un job in care sa fii apreciat, sustinut, te invitam sa vizualizezi pozitiile disponibile si sa ne trimiti CV-ul tau.

Noi stim ca rezultatele bune ale companiei apar doar daca oamenii sunt multumiti, linistiti ca au un job stabil si o echipa care ii sustine si ii intelege, asa ca investim in bunastarea echipei si ne preocupam constant de acest aspect.

POSTURI DISPONIBILE

AGENT DE SECURITATE

Responsabilități:

  • Asigura integritatea bunurilor beneficiarului;
  • Patruleaza/ verifica/ inregistreaza/ raporteaza cate superiorul direct;
  • Asigura activitatea de raportare asupra evenimentelor;
  • Propune soluții de imbunatatire a serviciilor asigurate de catre Companie;
  • Intocmeste si/sau actualizeaza rapoarte de activitate.

Cerințe:

  • Studii medii - liceul
  • Limba engleza - nivel mediu
  • Utilizator PC – nivel mediu
  • Disponibilitatea de a lucra in ture

Beneficii:

  • Mediu de lucru tanar și dinamic
  • Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung
  • Program de lucru flexibil
  • Pachet salarial motivant inclusiv tichete masa – cu plata la timp fara intarzieri

OPERATOR DISPECER

Operator Dispecer – CARPAT GUARD pentru dispeceratul central din cladirea Willbrook Platinum.

Cerințe:

  • Studii medii
  • Certificat Calificare "Dispecer Centru de alarma"
  • Fara inscrisuri in cazier
  • Cunoasterea  pachetul MS Office - constituie avantaj
  • Limba engleza – constituie avantaj
  • Competente digitale de nivel liceu

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant, inclusiv tichete de masa
  • Mediu de lucru civilizat si motivant
  • Posibilitatea de obtinere a calificarilor, in cadrul societatii
  • Echipa dinamica, lucrand dupa un program in ture de 12 ore
  • Perspectiva de perfectionare si de a avansa in cariera pe segmentul serviciilor de securitate, IT, administrativ.